"לאף אחד אין את היכולת לצעוד שני צעדים

 יחד, אתה יכול להתקדם רק צעד אחר צעד"

אושו

מדיטציית אושו מנדאלה

כל מעגל מכיל מרכז. בשלושת השלבים הראשונים של הטכניקה האנרגטית והעוצמתית הזו "מירכוז" הוא המטרה, באמצעות יצירת מעגל של אנרגיה. ואז, בשלב הרביעי, הרפיה.easy.

הנחיות:

מדיטציה זו נמשכת שעה אחת ויש לה ארבעה שלבים של 15 דקות כל אחד.
 
 
שלב ראשון: 15 דקות
עם עיניים פתוחות רוץ במקום, תתחיל לאט ובהדרגה, תאיץ יותר ויותר. תביא את הברכיים מעלה גבוה ככל האפשר. נשימה עמוקה ואחידה תעביר את האנרגיה פנימה. שכח את המיינד ושכח את הגוף. תמשיך.
 
שלב שני: 15 דקות
שב בעיניים עצומות, פה פתוח ורפוי. תנו לגוף להתנדנד מן המותניים, כמו קנה סוף ברוח נושבת - מצד לצד, קדימה ואחורה, סביב סביב כפי שזה קורה מעצמו.
זה יאסוף את האנרגיות המתעוררות שלך במרכז הטבור.
 
שלב שלישי: 15 דקות
שכב על הגב, השאר את הראש ללא תנועה. פקח את העיניים וסובב אותם בכיוון השעון. גלגל אותם במלואם בתוך הארובות כאילו אתה עוקב אחר המחוג הקטן של שעון עצום. התחל לאט, ואז בהדרגה גלגל את העיניים מהר יותר ויותר. תשאיר את הפה פתוח ואת הלסת רפויה, עם נשימה רכה ואחידה.
פעולה זו תביא את האנרגיות הממוקדות שלך למרכז העין השלישית.
 
שלב רביעי: 15 דקות
עצום את העיניים ותהיה ללא תנועה.

מרכז OSHO TLV  info@oshotlv.co.il          תקנון

All OSHO quotes, photos and OSHO Meditation descriptions with permission of OSHO International Foundation, Switzerland - all rights reserved.

See: www.osho.com/copyrights. OSHO is a registered trademark of OSHO International Foundation, Switzerland, used with permission. See: www.osho.com/trademarks

OSHO TLV© 2018

  • Facebook - Black Circle
  • Instagram - Black Circle
  • YouTube - Black Circle