"אם אתה באמת רוצה שלום בעולם, הבא שלום בלבך, בהוויתך"

אושו

מדיטציית אושו ווירלינג

ווירלינג הוא טכניקה סופית עתיקה. בעוד כל הגוף שלך זז אתה הופך להיות מודע להוויה שלך, לצופה שבמרכז, זה שלא נע. אתה לומד להיות עד בלתי מזדהה במרכז הסערה "ווירלינג היא אחת הטכניקות העתיקות ביותר, אחת החזקות ביותר, היא עמוקה עד כדי כך שאפילו חוויה אחת יכולה לגרום לך להשתנות לחלוטין.הסתחרר בעיניים פקוחות, כמו שילדים קטנים מסתובבים, כאילו ההויה הפנימית שלך הפכה למרכז וכל הגוף שלך נהפך לגלגל, זז, אובניים של קדר, זזות. אתה נמצא במרכז, אבל כל הגוף זז ". אושו

הנחיות:

המדיטציה נעשית בצורה הטובה ביותר על בטן ריקה, ברגליים היחפות ובבגדים רפויים. היא נמשכת שעה אחת ויש לה שני שלבים, ווירלינג (סחרור) ומנוחה. .
  
שלב ראשון: 45 דקות
הסחרור נעשה בנקודה אחת נגד כיוון השעון, כשהזרוע הימנית מורמת גבוה, כף היד כלפי מעלה, והיד השמאלית נמוכה, כף היד כלפי מטה. אתה מסתחרר בדיוק כמו שילדים קטנים מסתובבים. אנשים אשר חשים אי נוחות מסחרור נגד כיוון השעון יכולים לשנות את הכיוון, ואז לשנות את המיקום של הזרועות בהתאם. תן לגוף להיות רך והשאר על העיניים פתוחות אבל לא ממוקדות, כך שהתמונות הופכות מטושטשות וזורמות. הישאר בשקט.
במשך 15 הדקות הראשונות, תסתובב לאט. ואז לאט לאט בנה את המהירות עד שהסחרור משתלט ואתה הופך למערבולת של אנרגיה - בהיקף סערה של תנועה, העד במרכז שקט ודומם.
כאשר אתה מסתחרר כל כך מהר,עד שלא תוכל להישאר בעמידה, הגוף שלך יפול מעצמו. אל תהפוך את הנפילה להחלטה מצידך ואל תנסה לסדר את הנחיתה מראש; אם הגוף שלך רך אתה נוחת בשקט והארץ תספוג את האנרגיה שלך. ברגע שאתה נופל, הישאר שם. החלק השני של המדיטציה מתחיל בשבילך כאן.
 
שלב שני: 15 דקות
אם לא נפלת עד שהמוזיקה הפסיקה, אפשר לגוף ליפול ארצה. התגלגל מיד על הבטן שלך כך שהטבור שלך ימצא במגע עם כדור הארץ. תרגיש את הגוף מתמזג באדמה, כמו ילד קטן שמתמזג עם שדיה של האם. אם מישהו מרגיש אי נוחות חזקה לשכב ככה, הוא יכול לשכב על הגב.
שמור על עיניים עצומות והשאר פסיבי ושקט.

מרכז OSHO TLV  info@oshotlv.co.il          תקנון

All OSHO quotes, photos and OSHO Meditation descriptions with permission of OSHO International Foundation, Switzerland - all rights reserved.

See: www.osho.com/copyrights. OSHO is a registered trademark of OSHO International Foundation, Switzerland, used with permission. See: www.osho.com/trademarks

OSHO TLV© 2018

  • Facebook - Black Circle
  • Instagram - Black Circle
  • YouTube - Black Circle